Audyt architektoniczny Poznań

Audyt architektoniczny jest bardzo ważnym elementem. Stanowić może zarówno pierwszy etap kompleksowej pracy nad projektem jak i mieć charakter doradztwa. W trakcie takiego spotkania jesteśmy w stanie ocenić jakie są potrzeby klienta i zaproponować mu rozwiązania potrzebne w aranżacji projektowanej przestrzeni. Stanowi do doskonałe rozwiązanie dla osób które nie chcą przeprowadzać gruntownego remontu lecz jedynie odświeżyć swoje wnętrze. Audytowi podlegać mogą zarówno pojedyncze pomieszczenia, mieszkania jak i domy.

Zakres audytu

  • Określenie zakresu współpracy
  • Poznanie potrzeb klienta
  • Poznanie preferowanej estetyki i rozwiązań, które będą mu potrzebne w projektowanej przestrzeni
  • Dokładna analiza projektowanej lub istniejącej przestrzeni architektonicznej pod katem funkcji, wyposażenia, skali i ergonomii
  • Wskazanie wad oraz zalet przestrzeni

Dlaczego warto wykonywać audyt architektoniczny?

Audyt architektoniczny to podstawa dobrej współpracy pomiędzy architektem i inwestorem. Polega na dogłębnej analizie pomieszczeń lub projektów, pod względem funkcjonalności, ergonomii oraz wyposażenia. Bez takiej analizy niemożliwe jest stworzenie wizualizacji oraz spełnienie estetycznych wizji klienta, ponieważ podstawą dobrego wnętrza jest jego praktyczność.

Współpraca z biurem architektonicznym TAMAS

Biuro architektoniczne TAMAS oferuje audyt architektoniczny jako etap kompleksowej współpracy, ale może mieć on również charakter doradztwa. Zachęcamy do spotkania w naszym biurze przy ul. Janusza Meissnera w Poznaniu lub kontaktu mailowego, telefonicznego czy poprzez formularz kontaktowy.
skontaktuj się