POZNAJ NAS BLIŻEJ

O nas

Jesteśmy zespołem dyplomowanych architektów wnętrz, którzy już na studiach rozpoczęli pracę nad rozwojem własnej marki. Wieloletnie doświadczenie zebrane podczas pracy przy różnych inwestycjach sprawia, że wybór naszego biura jest gwarancją znajomości trendów, materiałów oraz możliwości wykonawczych.

Kreatywne podeście do formy, niekonwencjonalne rozwiązania i dbałość o najmniejsze szczegóły.

Stawiamy przede wszystkim na komunikatywność i szczerość w kontaktach z inwestorem. Potrafimy pracować na założonym budżecie. Projektowane przez Nas wnętrza są wypadkową Waszych oczekiwań oraz Naszej wizji. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego wnętrza. Jesteśmy w stanie sprostać największym oczekiwaniom. Najważniejsze są dla nas Wasze oczekiwania i to pod nie dostosowujemy każdy projekt.

Jesteśmy pracownią, która bazuje na produktach dostępnych na rynku lub zaprojektowanych przez nas i wykonanych na indywidualne zamówienie. Nie bazujemy na konceptach, a każdy element umieszczony w projekcie jest możliwy do wykonania.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami oraz wykonawcami.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od początku trwania współpracy aż do jej finalizacji. Na każdym etapie służymy pomocą oraz niezbędnym wsparciem.

więcej
KOMUNIKATYWNOŚĆ

UDANA WSPÓŁPRACA

WSPARCIE

DO KOŃCA REALIZACJI