Aranżacja i projektowanie wnętrz Poznań

Coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług projektanta mieszkań, ponieważ wysokie znaczenie ma funkcjonalność oraz wygląd naszego mieszkania. Biuro architektoniczne TAMAS uważa, że aranżacja i projektowanie wnętrz powinny być wykonywane z pasją. Z zamiłowania do designu tworzymy pomieszczenia dopracowane w każdym calu. Spośród wielu możliwości wybieramy, to co najlepiej sprawdzi się w konkretnym wnętrzu. Wspieramy naszych klientów w projektowaniu wnętrz domów i mieszkań, ale także gabinetów kosmetycznych i lekarskich czy biur.

Charakterystyka oferty biura architektonicznego TAMAS

Nasza oferta obejmuje kompleksowe aranżacje wnętrz od pomysłu, przez wizualizację, aż po realizację. Współpracę rozpoczynamy od szczegółowego ustalenia potrzeb inwestora, a następnie robimy wszystko aby je spełnić. Jesteśmy perfekcjonistami, dlatego dbamy o każdy szczegół, na każdym etapie współpracy. Tworzymy wizualizacje 3D oraz prowadzimy nadzór autorski, aby wnętrze rzeczywiście odpowiadało wspólnym pomysłom.

Przebieg współpracy

  • Oferta i umowa - Na początku współpracy tworzymy ofertę przygotowaną na podstawie powierzchni wnętrza oraz wybranego przez klienta pakietu. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy pomiędzy biurem architektonicznym TAMAS a inwestorem.
  • Audyt architektoniczny - Audyt jest podstawą udanej współpracy. Poznajemy potrzeby klienta, jego preferowaną estetykę oraz potrzeby funkcjonalne. Dokładnie analizujemy projektowaną lub istniejącą przestrzeń pod względem funkcjonalnym. Analiza dotyczy ogólnego układu pomieszczeń, rozmieszczenia ścian oraz instalacji.
  • Inwentaryzacja - Jeden z najważniejszych etapów podczas aranżacji wnętrz. Efektem inwentaryzacji jest uzyskanie precyzyjnych wymiarów, bez których niemożliwa jest dalsza praca nad pomieszczeniem.
  • Koncepcja aranżacji wnętrz - Na tym etapie nasz projektant wnętrz rozpoczyna pracę nad fizycznym projektem aranżacji i wyposażenia wnętrza. Spośród setek możliwości krystalizuje się wspólna wizja, pasująca do pomieszczenia oraz potrzeb inwestora. Zawsze przygotowane są minimum trzy propozycje rozwiązań.
  • Wizualizacje - Na podstawie wspólnie ustalonych koncepcji powstaje model 3D wnętrza i opracowywana jest wizualizacja pomieszczeń. Pod uwagę brana jest pożądana kolorystyka, wyposażenie, materiały oraz potrzeby funkcjonalne. Celem wizualizacji jest urzeczywistnienie wizji i potwierdzenie wszystkich elementów przez inwestora.
  • Projekt wykonawczy - To jeden z ważniejszych kroków, gdyż dzięki niemu powstaje wnętrze. Jest to forma przekazu opracowanej wizji dla dostawców oraz wykonawców. Na podstawie kompletu rysunków projektowych tworzona jest ostateczna wycena.
  • Wycena i kosztorys - Na podstawie projektu wykonawczego przygotowywany jest pakiet wycen. Następnie, na podstawie kosztorysu inwestor podejmuje finalne decyzje w sprawie praktycznej realizacji aranżacji wnętrz.
  • Realizacja - Nasz klient może liczyć na wsparcie również przy fizycznym wdrażaniu projektu w życie. Oferujemy nadzór autorski, koordynację prac oraz odbiory etapów projektu. To wszystko gwarantuje, że realizacja pokryje się ze wszystkimi wspólnymi wizjami i dokumentacją oraz że jakość wykonanych prac jest na najwyższym poziomie.

Wycena usług

Wycena usług takich jak aranżacja i projektowanie wnętrz w Poznaniu zależy od kilku czynników. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na rozległość projektu czy też jego konkretne elementy, a także liczbę dokonywanych zmian. Z tego względu wycena usługi zależy od indywidualnych warunków zlecenia, a także potrzeb i wizji klienta. Wycena zostanie przygotowana na podstawie powierzonego nam metrażu. 

Inspiracje

Jeśli chcieliby Państwo odświeżyć swoje wnętrze czy też zaplanować je zupełnie od podstaw i nie do końca są Państwo pewni czy konkretne elementy będą praktyczne i jednocześnie estetyczne - przychodzimy z pomocą. Zachęcamy do zapoznania się z inspiracjami, które przygotowaliśmy jako biuro architektoniczne z Poznania. Być może pomysły wskazane przez nas rozwieją Państwa wątpliwości lub pomogą wykreować obraz idealnego wnętrza.

skontaktuj się