FAQ

 1. Czym charakteryzuje się oferta biura architektonicznego TAMAS?

  Nasze biuro architektoniczne w Poznaniu skupia się na działaniu grupy dyplomowanych architektów wnętrz. Bazujemy na produktach dostępnych na rynku lub zaprojektowanych bezpośrednio przez nas i wykonywanych na zamówienie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, ponieważ jesteśmy kreatywni, otwarci i komunikatywni. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i tworzeniu pięknych wnętrz, dlatego oferujemy również audyt architektoniczny, który warto wykonać. Dzięki analizie i dostępnemu wyposażeniu, możemy stworzyć dla Państwa wizualizację i spełnić daną wizję.

 2. W jakim stylu specjalizują się Państwa aranżacje wnętrz?

  • Drewno - Aranżacje wnętrz w Poznaniu coraz częściej kojarzą się z wykorzystywaniem drewna jako jednego z podstawowych materiałów architektonicznych. Pozwala to na umieszczenie cieplejszych akcentów w przestrzeni, co nadaje naturalności i uzupełnia minimalistyczną przestrzeń.
  • Minimalizm - Ekskluzywna prostota jak zwykło się mawiać o minimalizmie świetnie określa jego cechy charakterystyczne. W tym stylu stawia się na jakość, przy funkcjonalności i ograniczeniu zbędnych przedmiotów. Dzięki wykorzystaniu tych elementów projektant wnętrz w Poznaniu należący do naszego zespołu, stworzy dla Państwa idealną wizję prostej, minimalistycznej przestrzeni.
  • Naturalne materiały - Elementy, które wykorzystuje projektant mieszkań powinny być funkcjonalne, trwałe i estetyczne. Najlepszym wyborem w tej sytuacji są oczywiście naturalne materiały, takie jak szkło, drewno czy kamień, ponieważ mogą cieszyć nasze oko, jednocześnie wspierając to, co naturalne.
 3. Od czego zależna jest cena przygotowywanego projektu?

  Aranżacja wnętrza zależna jest od przyjętego metrażu danej lokalizacji oraz zakresu prac wykonywanych przez nasze biuro architektoniczne.

 4. Jak długo projektant wnętrz pracuje nad nowym projektem wnętrza?

  Standardowy czas przygotowywania przez nas projektu zajmuje około 10 tygodni.

 5. Co w sytuacji, w której klient nie posiada planów danego miejsca?

  Brak planów wnętrza danej lokalizacji nie jest problemem. W przypadku takiej sytuacji specjaliści z biura TAMAS wykonują odpowiednią inwentaryzację projektowanej przestrzeni.

 6. Czy wybór materiałów obejmuje listę lokalizacji i producentów, od których można otrzymać dane materiały?

  W przypadku wybrania pakietu uwzględniającego przygotowanie wycen oraz specjalizacji nasze biuro architektoniczne pzygotowuje dla Państwa odpowiednie zestawienie ułatwiające zakup materiałów.

 7. W jaki sposób przebiegają płatności za usługi biura architektonicznego TAMAS?

  Płatności za prace architektoniczne podzielone są na 3 etapy. Pierwszy w formie zaliczki przed przygotowaniem propozycji układów funkcjonalnych, drugi po przygotowaniu wizualizacji oraz trzeci po przygotowaniu kompletu dokumentacji projektowej.

 8. Czy w przypadku problemów związanych z budżetem możliwe jest przygotowanie alternatywnych materiałów?

  Lista materiałów dostosowywana jest odpowiednio w zależności od możliwości finansowych klienta. Na początku współpracy pytamy inwestorów o zakładany budżet i pracujemy w jego zakresie. Oczywiście w razie potrzeby sporządzamy listę alternatywnych materiałów.

 9. Jak wygląda kwestia zmian w projektach podczas ich przygotowywania?

  Podczas przygotowywania nowej aranżacji wnętrz oferujemy Państwu możliwość nieograniczonej ilości zmian.

 10. Czy projekty mogą uwzględniać meble posiadane przez klienta?

  Posiadane przez inwestora meble jak najbardziej mogą zostać uwzględnione w projekcie nowej aranżacji wnętrza.

 11. Jakie informacje warto przygotować przed kontaktem w sprawie przygotowywania projektu?

  Podczas kontaktu w sprawie aranżacji wnętrza warto zastanowić się jaką estetykę chcieli by Państwo wybrać oraz z czego powinna się ona składać.

 12. W jakiej formie dostarczane są gotowe projekty?

  Gotowe projekty przygotowane przez biuro architektoniczne TAMAS dostarczane są w formie elektronicznej. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie również wydrukować teczkę z pełną dokumentacją.

 13. Mam dodatkowe pytania dotyczące usług, jak można skontaktować się z biurem?

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez skrzynkę mailową. Jeśli wolą Państwo kontakt bezpośredni, zapraszamy również do spotkanie osobiście, w naszym biurze, w Poznaniu. Oprócz tego istnieje również możliwość śledzenia naszego zespołu w mediach społecznościowych.

skontaktuj się